Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia technicznego

TRONIK Sp. z o.o. Sp. k.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Merytoryczne i techniczne wsparcie użytkowników autorskich aplikacji firmy Tronik

  • Przyjmowanie, rejestracja i obsługa zgłoszeń od Użytkowników systemów

  • Analiza i rozwiązywanie powstałych problemów

  • Bieżące operacyjne raportowanie

  • Konfiguracja i programowanie urządzeń GPS

Nasze wymagania

  • Min. wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunki: matematyka, informatyka, elektronika)

  • Dynamika w działaniu i komunikatywności połączona z wysoką kulturą osobistą

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w analizach danych

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane)

  • Znajomość pakietu MS Office i systemu operacyjnego Windows

  • Dyspozycyjność i elastyczność

To oferujemy

  • Stabilną pracę i elastyczne formy współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania

  • Dobrą lokalizację biura w Gdańsku przy ulicy Piastowskiej 7 (blisko SKM, pętli tramwajowej/autobusowej)

  • Rozwój zawodowy dzięki atrakcyjnym projektom

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w ambitnym i nastawionym na sukces zespole

  • Dodatkowe benefity

Działająca od 15 lat firma z polskim kapitałem, będąca jedną z czołowych firm oferujących system monitoringu

pojazdów i maszyn, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Specjalisty ds. wsparcia technicznego

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV za pomocą przycisku aplikowania