Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

SATEL Sp. z o.o.

Budowlanych 66

Matarnia

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne przed i posprzedażowe klientów w zakresie instalacji i programowania produktów firmy SATEL;

  • Weryfikacja zgłaszanych problemów technicznych;

  • Testy nowych wersji oprogramowania;

  • Testy użytkowe nowych produktów przed wdrożeniem ich na rynek;

  • Udział w targach i imprezach branżowych;

  • Weryfikacja treści instrukcji, co do ich zgodności funkcjonalnościami urządzenia;

  • Realizacja szkoleń organizowanych na terenie firmy oraz u dystrybutorów w Polsce i zagranicą;

  • Współpraca w tematach technicznych z innymi działami w firmie;

  • Czynny udział w rozwoju produktów istniejących oraz przy tworzeniu nowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Znajomość innych języków obcych w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość zagadnień alarmowych;

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki;

  • Znajomość zagadnień sieciowych i obsługi komputera;

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Głównym zadaniem pracowników Działu Technicznego jest niesienie pomocy instalatorom z Polski i z zagranicy poprzez zapewnienie telefonicznego i mailowego wsparcia technicznego oraz prowadzenie szkoleń i prezentacji. Specjaliści ds. Informacji Technicznej uczestniczą w przygotowaniach do branżowych imprez targowych, wspierają merytorycznie pracowników innych działów. Wykonują również testy użytkowe wszystkich urządzeń produkowanych w naszej firmie.

Jesteśmy pewni, że każdego dnia napotykasz na nasze produkty. Stworzyliśmy ponad 400 urządzeń, które dbają o bezpieczeństwo i komfort milionów ludzi na świecie. Nasza przygoda trwa już ponad 30 lat i nie zamierzamy zwalniać tempa! Klienci doceniają funkcjonalność, jakość i design naszych urządzeń oraz wsparcie techniczne i marketingowe, jakie im oferujemy. Wiemy, że to co robimy jest przez nich oceniane bardzo wysoko. Chcielibyśmy móc im zaoferować jeszcze więcej i dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie :-)

Przewiń do profilu firmy