Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia technicznego

Bilander Group Sp. z o.o.O firmie

Bilander Group Sp. z o.o.

aleja Zwycięstwa 96/98

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • MS SQL Server

  • PowerShell

  • Batch

Mile widziane

  • Linux

  • CentOS

  • Debian

  • Zabbix

  • SQL

O projekcie

Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko, jeśli łączysz wiedzę z zakresu utrzymania infrastruktury sprzętowej i software-owej ze zdolnościami diagnozowania i naprawiania problemów z oprogramowaniem oraz chęcią automatyzacji powtarzalnych zadań. Chcemy powierzyć Ci funkcję dbania o ciągłość działania naszych systemów w środowiskach klientów oraz udział w tworzeniu środowiska chmurowego.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wdrożeń i aktualizacji aplikacji u klientów w oparciu o procedury firmy

  • praca w ramach I/II linii wsparcia

  • utrzymanie infrastruktury IT

  • utrzymanie środowisk serwerów bazodanowych

  • udział w projektach aktualnie realizowanych przez dział wsparcia

  • usprawnianie i automatyzacja powtarzalnych zadań

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień dotyczących instalacji oprogramowania w środowisk MS Windows

  • znajomość platformy Windows Server

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z siecią komputerową TCP/IP

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z MS SQL Server (instalacja, konfiguracja)

  • znajomość zagadnień związanych z tworzeniem i przywracaniem danych z kopii zapasowych

  • podstawowa znajomość PowerShell i Batch

  • praktyczna umiejętność diagnozy i naprawy usterek sprzętowych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

  • zorientowanie na potrzeby klienta i nastawienie na sprawne rozwiązywanie problemów

  • sumienność, komunikatywność, samodzielność oraz umiejętność planowania i organizacji pracy

  • podstawowa znajomość Linux (Centos, Debian)

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem IIS

  • podstawowa znajomość Zabbix

  • podstawowa znajomość języka SQL

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy przy zaawansowanych technologicznie produktach i wyzwaniach

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt (do wyboru)

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rosnącej organizacji, która szczyci się wysokimi standardami działania

  • kulturę pracy opartą o profesjonalizm, szacunek i ducha zespołu

Dołącz do Zespołu Bilander Group, aby pracować w najszybciej rozwijającym się obszarze IT na świecie!

Rozwijamy oprogramowanie typu Business Intelligence / Big Data, które należy do najbardziej zaawansowanych w swojej klasie. Z sukcesami konkurujemy z najlepszymi firmami w branży (m.in. IBM, SAP, SAS).

Wspieramy międzynarodowe grono firm w zakresie analiz zarządczych, integracji i wizualizacji danych.

Z nami zdobędziesz unikalne kompetencje. Pracujemy nad innowacyjnymi produktami, których kształt będzie także Twoim dziełem.

Przewiń do profilu firmy

Wyślij nam swoje CV!

Kliknij w przycisk aplikowania.