Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego (Helpdesk)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Agencja reklamowa IQ Marketing (Poland) jest jedną z największych polskich agencji reklamowych, istniejącą na Polskim rynku od 1996 roku. Naszą misją jest dostarczanie skutecznych rozwiązań w szeroko pojętym marketingu, zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • bezpośrednia pomoc pracownikom firmy w zakresie korzystania z działających w niej systemów informatycznych oraz sprzętu informatycznego
    • instalacje i konfiguracje sprzętu oraz oprogramowania
    • wdrażanie rozwiązań bezpieczeństwa informacji
    • szkolenie użytkowników z zakresu sieci, systemów oraz polityki bezpieczeństwa firmy
    • współpraca przy wykonywaniu zadań administracyjnych na serwerach i urządzeniach sieciowych
    • utrzymanie i aktualizacja bazy sprzętu IT oraz dbałość o bieżącą doku
    • wykonywanie drobnych napraw sprzętu komputerowego

    Oczekiwania:

    • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziani studenci kierunków informatycznych)
    • znajomość systemów Windows 7/8/10 pod względem instalacji, konfiguracji i usuwania błędów w działaniu oraz iOS/Android w zakresie konfiguracji urządzeń do pracy dla użytkowników biurowych.
    • znajomość Active Directory, MS Exchange na poziomie umożliwiającym wsparcie w/w systemów
    • podstawowa znajomość systemów Linux / Mac Osx
    • praktyczna znajomość pakietów MS Office oraz Adobe CS w zakresie instalacji i konfiguracji oprogramowania.
    • doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu podstawowych problemów sieciowych
    • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy, chęć podejmowania nowych wyzwań
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w agencji reklamowej
    • samodzielność
    •  dobrą atmosferę pracy
    • możliwość rozwoju.

    Aplikacje prosimy
    wysyłać za pomocą przycisku:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 17 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Informujemy, że Administratorem danych jest IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    Uprzejmie informujemy, że administratorem danych jest IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej 17, 02-954 Warszawa (tel. 22 54 32 900 , e-mail: [email protected]), na  który można się kontaktować z pytaniami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

    Podane dane będą przetwarzane na potrzeby obsługi procesu rekrutacji.

    Podstawą przetwarzania danych jest dobrowolna zgoda, wyrażona przez wyraźne działanie, tj. przesłanie CV, której brak uniemożliwia uwzględnienia zgłoszonej kandydatury w procesie rekrutacji.

    Podane dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji, z zastrzeżeniem wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, wówczas dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody.

    Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego (do 25 maja 2018 r. jest nim GIODO).

    Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom uprawnionym na mocy przepisów ustaw, oraz podwykonawcom IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o. świadczącym usługi hostingowe, programistyczne, analityczne.