Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia technicznego i utrzymania ruchu

Core Sp. z o.o.O firmie

7 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dla naszego Klienta, światowego lidera na rynku maszyn do obróbki soczewek okularowych z kapitałem włoskim, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Instalacja i uruchamianie maszyn w siedzibie klienta
  • Serwis i naprawy maszyn w siedzibie klienta
  • Szkolenia personelu klienta z obsługi instalowanych maszyn
  • Wizyty w siedzibach klientów w różnych krajach europejskich zajmujące do 60% czasu pracy
  • Zdalne wsparcie klienta przez pozostały czas pracy: identyfikacja przyczyn i rozwiązywanie sytuacji awaryjnych online (przy wsparciu specjalistów z centrali firmy).

Wymagania:

  • Min 5-letnie doświadczenie na analogicznych stanowiskach w firmach produkujących obrabiarki CNC
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektryki i elektroniki
  • Posługiwanie się instrumentami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych, rysunków technicznych i instrukcji obsługi maszyn
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub innego zachodnioeuropejskiego
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętność rozwiązywania sytuacji stresowych
  • Wysoki poziom kultury osobistej, lojalność i dyskrecja
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy
  • Dyspozycyjność do spędzenia okresu wstępnego szkoleniowego we Włoszech
  • Dyspozycyjność do częstych zagranicznych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i miejsce pracy w międzynarodowej firmie
  • Wstępne szkolenie w siedzibie firmy we Włoszech
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne