Specjalista ds. wsparcia technicznego IT - helpdesk

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

  • Skierniewicka 10a, Wola, Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 102, Wola, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • Active Directory

  • DHCP

  • DNS

  • Azure

  • Office365

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie sprawności sprzętu komputerowego użytkowanego w spółce (komputery przenośne i stacjonarne, sprzęt drukujący, sprzęt multimedialny, skanery itp.),

  • instalację i aktualizację oprogramowania systemowego oraz użytkowego na wszystkich komputerach,

  • rozwiązywanie problemów i zgłoszeń dotyczących awarii i usterek sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania systemowego i użytkowego,

  • udzielanie instruktażu stanowiskowego pracownikom w zakresie prawidłowej obsługi i eksploatacji sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania,

  • weryfikacja i aktualizacja zabezpieczeń logicznych sprzętu komputerowego (kontrola haseł użytkowników, kontrola definicji antywirusowych itp.),

  • aktywne uczestnictwo w komisjach przetargowych dotyczących sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania systemowego i użytkowego oraz materiałów eksploatacyjnych a także opracowywanie opisu przedmiotów zamówień,

  • informowanie przełożonego i/lub ABI o ewentualnych nieprawidłowościach związanych z wykorzystaniem sprzętu komputerowego lub oprogramowania,

  • analiza rynku sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych oraz narządzi diagnostycznych na potrzeby czynności serwisowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku informatyka/ elektronika/ mechatronika,

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w serwisie komputerowym lub pomocy technicznej,

  • dobra znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki ogólnej i telekomunikacji, a także aplikacji biurowych i użytkowych,

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows XP/VISTA/7/8 (instalacja, konfiguracja, rozwiązywanie problemów),

  • dobra znajomość sprzętu komputerowego (składanie i konfiguracja komputerów, identyfikacja i usuwanie usterek),

  • wiedzy z zakresu sieci komputerowych LAN,

  • podstawowa umiejętność w zakresie konfiguracji usług i urządzeń sieciowych,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. „B”,

  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w systemie dwuzmianowym godz.: 7.00- 15.00 i 14- 22 od poniedziałku do piątku,

  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,

  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),

  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego w 100% finansowanej przez Spółkę,

  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,

  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Przedmiotem działania Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. jest prowadzenie tramwajowej komunikacji zbiorowej na terenie m. st. Warszawy, a w szczególności:

- eksploatacja taboru tramwajowego przy zachowaniu sprawnej i regulaminowej komunikacji zbiorowej,

- zakup, wymiana i naprawa taboru tramwajowego,

- prowadzenie przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie budowy, rozbudowy i remontów obiektów urządzeń tramwajowej komunikacji zbiorowej.

Przewiń do profilu firmy