Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego IT

CANPACK Group

  • Orzesze

    Orzesze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SCCM

  • Office 365

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów ze sprzętem i aplikacjami na stacjach roboczych, wideokonferencjach, CCTV, terminalach WMS, kontroli dostępu, systemach czasu pracy i obecności,

  • Szkolenie pracowników z zakresu aplikacji użytkowych działających w Grupie CANPACK,

  • Przygotowanie sprzętu komputerowego dla użytkownika końcowego,

  • Współpraca z trzecią linią wsparcia,

  • Monitorowanie i konserwacja sprzętu komputerowego (komputery, drukarki, telefony IP, terminale WMS) oraz aktualizacje oprogramowania na stacjach roboczych,

  • Sporządzanie opinii w zakresie naprawy, modernizacji, złomowania oraz zakupu sprzętu i oprogramowania komputerowego,

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • Pogłębienie wiedzy w zakresie nowych rozwiązań sprzętowych i aplikacyjnych pojawiających się na rynku IT

  • Prowadzenie szczegółowej ewidencji sprzętu komputerowego i zainstalowanego na nim oprogramowania,

  • Współpraca z dostawcami i serwisantami producentów sprzętu i oprogramowania w zakresie umów serwisowych i gwarancji,

  • Udział w projektach modernizacji i rozbudowy infrastruktury IT,

  • Ścisła współpraca z innymi działami IT.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w dziedzinie IT lub pokrewne

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft i popularnych aplikacji/powiązanych rozwiązań

  • Znajomość rozwiązań z grupy Microsoft takich jak SCCM, O365 będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość architektury komputerów osobistych i przenośnych,

  • Podstawowa znajomość sieci komputerowych,

  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów,

  • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej,

  • Wielozadaniowość i umiejętność działania pod presją czasu i stresu,

  • Znajomość języka angielskiego - poziom minimum B1 w mowie i piśmie, do pracy z anglojęzycznymi użytkownikami.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w szybko rozwijającej się, odnoszącej międzynarodowe sukcesy firmie z centralą w Polsce

  • Realne przełożenie na rozwój i wyniki organizacji

  • Przyjazną kulturę pracy nastawioną na współpracę, innowacyjność i jakość

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Plan Emerytalny, bonus roczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach

Przewiń do profilu firmy

CANPACK Group is an Equal Opportunity Employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, colour, religion, age, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or any other characteristic protected by law or not related to job requirements, unless such distinction is required by law.