Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia technicznego IT

IN-Software Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

IN-Software Polska Sp. z o.o.

Ziębicka 25

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywna opieka powdrożeniowa nad użytkownikami
  • obsługa techniczna zgłoszeń użytkowników programu
  • wsparcie techniczne pracowników IN-Software

Nasze wymagania

  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • kreatywność i samodzielność w realizacji zadań
  • dobra znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • nowoczesne miejsce pracy w stabilnej firmie w ramach umowy o pracę
  • dużą samodzielność działania
  • dobrą organizację oraz przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • ciekawą pracę z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć techniki komputerowej

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Dołącz do naszego zespołu!

Zgłoszenia wyłącznie pisemne prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Jesteśmy producentem oprogramowania przeznaczonego dla firm usługowych i produkcyjnych. Nasze programy są postrzegane jako najbardziej stabilne i przyjazne użytkownikom w swojej kategorii, dlatego oprogramowanie IN-Software jest codziennie używane przez tysiące użytkowników w Polsce, Niemczech i Austrii.

Specjalista ds. wsparcia technicznego IT, Ziębicka 25, Grunwald, Poznań