Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia technicznego IT

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.O firmie

  • Chmielna 132/134, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

Chmielna 132/134

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wydawanie i rozliczanie pracowników ze sprzętu komputerowego oraz telefonów komórkowych

  • Ewidencja sprzętu IT

  • Naprawa bieżących awarii

  • Instalacja dodatkowego oprogramowania

  • Rozwiązywanie problemów związanych z wyżej wymienionymi zagadnieniami

  • Udział w inwentaryzacjach sprzętu i oprogramowania

  • Nadzór nad wskazanymi rozwiązaniami IT użytkowanymi na potrzeby spółki

  • Udział w projektach wewnętrznych

  • Udział w postępowaniach zakupowych sprzętu i oprogramowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne z obszaru IT lub pokrewnie (wymaganie minimalne - student III roku)

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows oraz Linux, w tym w pracy w sieciach korporacyjnych

  • Ogólna wiedza techniczna związana z branżą IT (usługi, hosting, telekomunikacja, oprogramowanie, sprzęt komputerowy, serwery)

  • Ogólna wiedza techniczna związana z rozwiązaniami sieciowymi (urządzenia sieciowe, protokoły TC/IP, budowy zabezpieczeń sieci)

  • Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów związanych z oprogramowaniem oraz sprzętem, sieciami komputerowymi i peryferiami

  • Wiedza i świadomość na temat bezpieczeństwa w systemach IT

  • Komunikatywność oraz proaktywna postawa ukierunkowana na Klienta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Swobodną atmosferę – nie mamy dress code i wszyscy mówimy sobie po imieniu

  • Udział w innowacyjnych projektach wraz z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyc się od Ciebie

  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia

  • Twój czas jest dla Ciebie cenny? Dla nas również- zapewniamy elastyczny home office oraz ruchome godziny pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zadbaj o swoją kondycję fizyczną –my dofinansujemy Twój karnet sportowy

  • Myślimy o Twojej przyszłości – otrzymasz maksymalną dopłatę PPK

  • Biuro w centrum Warszawy – 100 m do stacji kolejowej WKD SKM KM blisko stacji metra

  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na parkingu dla rowerów, możesz też skorzystać z prysznica

  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek

  • Pies w biurze? Zapraszamy!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • parking dla rowerów

Interesuje Cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników? Jesteś otwarty na wyzwania w administracji publicznej?

Zespół Wsparcia Wewnętrznego spółki Aplikacje Krytyczne poszukuje profesjonalistów zajmujących się obsługą informatyczną pracowników.