Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia technicznego

MEDCHART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 5005 600 brutto / mies.
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MEDCHART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mickiewicza 29/17.11

Katowice

Twój zakres obowiązków

Maksymalizowanie korzyści dla klienta:

• wspieranie klientów we wdrożeniu i konfiguracji oprogramowania

• aktywne promowanie nowych funkcjonalności

• prezentowanie aplikacji klientom, którzy są zainteresowani ofertą firmy

• praca z systemem CRM

Bieżąca obsługa klienta:

• udzielanie odpowiedzi na pojawiające się pytania dotyczące aplikacji

• telefoniczna i mailowa pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych

• pełnienie dyżurów telefonicznych (premie za gotowość)

• współpraca z działem IT oraz przedstawicielami handlowymi

Nasze wymagania

Szukamy osoby, która posiada:

• biegłość w obsłudze komputera

• inicjatywę i zaangażowanie

• chęć niesienia pomocy klientom

• ciekawość, gotowość do nauki i poszerzania wiedzy

• dobrą dykcję oraz umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie

• umiejętność organizowania czasu pracy

• samodzielność, komunikatywność, uczciwość i wysoką kulturę osobistą

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w branży IT lub medycznej

To oferujemy

  • umowę o pracę, elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej

  • premie i dodatki (bezpłatny lunch i zaopatrzony kącik kuchenny, darmowy parking w centrum Katowic lub dopłata do komunikacji, imprezy firmowe, etc.)

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop

  • dobrą atmosferę, zgrany zespół i podmiotowe traktowanie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Bezpłatny lunch

W MEDchart tworzymy nowoczesne i intuicyjne oprogramowanie wspierające personel medyczny.

Towarzyszymy naszym użytkownikom oszczędzając ich czas i wysiłek, podnosząc tym samym jakoś obsługi i dbając o komfort pacjentów.

Naszymi klientami są placówki prywatne: gabinety specjalistyczne, kliniki oraz przychodnie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Prosimy, aby w przesłanej aplikacji określić możliwy termin rozpoczęcia pracy.