Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego Klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej organizacji z branży płatności, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Technicznego.

Jeśli posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, w bardzo dobrym stopniu posługujesz się językiem angielskim, a praca w Excelu nie sprawia Ci trudności, to ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za zarządzanie projektami w zakresie wdrażania i instalacji rozwiązań oferowanych przez firmę

  • Dbałość o zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług oraz utrzymanie satysfakcji klienta na wysokim poziomie

  • Przygotowanie i kompleksowe testowanie produktów i rozwiązań firmy - zdalnie lub stacjonarnie, w siedzibie klienta

  • Monitorowanie, analiza i raportowanie stanu zainstalowanych rozwiązań

  • Odpowiedzialność za szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu produktów firmy

  • Dbałość o postępowanie zgodnie z procedurami i wewnętrznymi wytycznymi firmy

  • Kontrola nad zarządzaniem oraz ochroną poufności, wydajności i dostępności aplikacji biznesowych

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, szczególnie w branży płatności, IT – warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny

  • Mile widziana będzie także bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub włoskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Excel

  • Nastawienie zorientowane na klienta

  • Otwartość na wyjazd na zagraniczne szkolenie wdrażające

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 8 a 9)

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o międzynarodowym charakterze

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy