Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia technicznego (M/K)

Wyższa Szkoła Kształcenia ZawodowegoO firmie

3 5005 000 brutto / mies.

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

plac Powstańców Śląskich 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Zakres Twoich obowiązków ustalimy wspólnie, gdy już się poznamy na rekrutacji. Na ten moment sprawdź nasze wymagania i zobacz czy jesteś tym, kogo szukamy! :)

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej dwa lata doświadczenia komercyjnego na porównywalnym stanowisku

  • szukasz stabilnej pracy w obszarze wsparcia IT

  • zamawianie sprzętu IT daje Ci masę frajdy

  • konfiguracja urządzeń biurowych (laptopy, drukarki, projektory itd.) to dla Ciebie pestka

  • gdy w firmie padnie Wi-Fi i wszyscy patrzą na siebie przerażeni, Ty zacierasz ręce wiedząc, że to Twoja chwila prawdy

  • uśmiechasz się porozumiewawczo, gdy ktoś poprosi Cię o aktualizację Adobe Readera :)

Mile widziane

  • znasz od strony praktycznej produkty Atlassian

To oferujemy

  • pracę w firmie, która w ostatnich dwóch latach zwiększyła się z kilkunastu do ponad stu pracowników

  • brak miejsca na nudę

  • zadania rozpisywane w Jirze

  • system kafeteryjny Motivizer, w którym samodzielnie zadecydujesz z jakich benefitów chcesz korzystać

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • System kafeteryjny Motivizer

  • kanapki w sezonie wysokim