Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia technicznego systemów CAD/CAM

COMPUTES GROUP sp. z o.o.

Królowej Jadwigi 237

Zwierzyniec

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • TESTOWANIE OPROGRAMOWANIA CAM:

  • ___ Przeprowadzanie testów manualnych,

  • ___ Codzienna współpraca z działem programistycznym,

  • ___ Aktywny udział w rozwoju oprogramowania,

  • ___ Przygotowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej.

  • WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE:

  • ___ Wsparcie merytoryczne klientów w zakresie obsługi oprogramowania,

  • ___ Instalacja, wdrażanie zdalne i na miejscu u klientów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się nowych zagadnień z zakresu techniki i oprogramowania.

Mile widziane

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania,

  • Znajomość CAM (znajomość CAD będzie dodatkowym atutem),

  • Doświadczenie przy rozwiązywaniu problemów klientów,

  • Wykształcenie wyższe, kierunek: informatyka, elektronika, mechanika, ekonomia.

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od posiadanej wiedzy i doświadczenia,

  • Narzędzia pracy wspierające wykonywanie powierzonych zadań,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy oraz stałego podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • Wdrożenie do obowiązków oraz program szkoleń wewnętrznych,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,

  • Komfortowe biuro w Krakowie,

  • Rodzinną atmosferę.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Firma nasza specjalizuje się w tworzeniu i sprzedaży oprogramowania CAM do maszyn sterowanych kontrolerami CNC jak również oprogramowania CAD i ERP oraz zapewnia wsparcie techniczne klientom korzystającym z tych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy