Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia technicznego

Studio Programowania O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Powszechnie wiadomo, że specjalista ds. wsparcia technicznego to człowiek wielu talentów.

Jeśli potrafisz rozwiązać następujące sprawy:

- Pani Krysi na pracy zdalnej nie działa excel i potrzebuje aby jej zainstalować nowy program

- Panu Januszowi skończył się tusz w drukarce i trzeba go zamówić

- Prezentacja nie pojawia się na rzutniku

- Kierownik zatrudnia nowego pracownika, więc należy przygotować perfekcyjne stanowisko pracy

- Zaginał monitor i jak Detektyw Holmes plików inwentaryzacyjnych potrafisz wskazać jego lokalizację

- W firmie zmieniamy wszystkie komputery i należy przeprowadzić ich kompleksową konfigurację

To wiedz, że trafiłeś w odpowiednie miejsce !

W naszym biurze ciągle coś się dzieje, dla ''Helpdeska" nie ma miejsca na nudę - poszukujemy pracownika, który wesprze w działaniach obecnie panującego Przemka i będzie w stanie działać zarówno w grupie jak i samodzielnie.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień Voip oraz zagadnień sieciowych LAN, WIFI

  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Windows

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami zdalnego dostępu

  • Znajomość obsługi urządzeń i systemów multimedialnych i wideokonferencyjnych

  • Komunikatywność, kreatywność oraz samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Znajomość oraz umiejętność konfiguracji narzędzi :

  • - Atlassian (np. Jira, Confluence),

  • - Cloudowe narzędzia biurowe do pracy zespołowej Google Workspace

  • - Biurowe narzędzia dotyczące bezpieczeństwa np. lastpass.com itp.

To oferujemy

  • Stałe godziny pracy

  • Kameralny zespół

  • Lokalizację w centrum miasta

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin