Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim

GS SERVICES SP. Z O.O.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów technicznych klientów, którymi są pracownicy największych firm z różnorodnych branż,

  • Przyjmowanie i przetwarzanie przychodzących zapytań (np. połączeń, e-maili, czatów, itp.) zgodnie z przyjętymi standardami i przy pomocy plików pomocniczych, takich jak baza danych rozwiązań, system zgłoszeń itp.

  • Tworzenie, przetwarzanie i rozwiązywanie zgłoszeń w pierwszej linii wsparcia zgodnie ze zdefiniowanymi procesami,

  • Monitorowanie zgłoszeń,

  • Resetowanie haseł i administrowanie użytkownikami.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego oraz co najmniej dobra znajomość angielskiego,

  • Umiejętność zadawania odpowiednich pytań, by łatwo dotrzeć do sedna problemu,

  • Zdolności komunikacyjne na wysokim poziomie,

  • Umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego działania,

  • Mile widziany status studenta,

  • Nie musisz posiadać wiedzy technicznej – wszystkiego Cię nauczymy:)

To oferujemy

  • Świetną pracę na start w branży IT,

  • Szkolenia wdrażające oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia specjalistyczne oraz stały dostęp do wiedzy u lidera w swojej branży,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Atrakcyjny system wynagradzania,

  • Pakiet benefitów.