Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim

GS SERVICES SP. Z O.O.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów technicznych klientów, którymi są pracownicy największych firm z różnorodnych branż,
  • Przyjmowanie i przetwarzanie przychodzących zapytań (np. połączeń, e-maili, czatów, itp.) zgodnie z przyjętymi standardami i przy pomocy plików pomocniczych, takich jak baza danych rozwiązań, system zgłoszeń itp.
  • Tworzenie, przetwarzanie i rozwiązywanie zgłoszeń w pierwszej linii wsparcia zgodnie ze zdefiniowanymi procesami,
  • Monitorowanie zgłoszeń,
  • Resetowanie haseł i administrowanie użytkownikami.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego oraz co najmniej dobra znajomość angielskiego,
  • Umiejętność zadawania odpowiednich pytań, by łatwo dotrzeć do sedna problemu,
  • Zdolności komunikacyjne na wysokim poziomie,
  • Umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego działania,
  • Mile widziany status studenta,
  • Nie musisz posiadać wiedzy technicznej – wszystkiego Cię nauczymy:)

To oferujemy

  • Świetną pracę na start w branży IT,
  • Szkolenia wdrażające oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia specjalistyczne oraz stały dostęp do wiedzy u lidera w swojej branży,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Pakiet benefitów.

Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim, śląskie