Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i umieszczenie w bazie danych 7N Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesów i projektów rekrutacyjnych, realizowanych przez 7N Sp. z o.o. obecnie oraz w przyszłości, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie potwierdzam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych, do ich uzupełniania, uaktualniania oraz żądania usunięcia w każdym terminie."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia usług IT

7N Sp. z o.o.O firmie

3 0005 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 30 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie klientów wewnętrznych banku w zakresie usług świadczonych przez jednostki IT, Bezpieczeństwo i Administrację

  • Przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń kierowanych przez klientów wewnętrznych telefonicznie lub mailowo

  • Obsługa zgłoszeń oraz monitorowanie statusu ich realizacji w systemie zgłoszeniowym

  • Realizacja usług zgodnie z Katalogiem Usług i umowami SLA

  • Zdalne rozwiązywanie zgłoszeń w zakresie posiadanych kompetencji

  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów wewnętrznych oraz informowanie o statusie realizacji zgłoszeń

  • Szkolenia klienta wewnętrznego w zakresie wspieranych usług

  • Działania promocyjne wewnątrz organizacji, opracowywanie materiałów, publikacje na stronie intranetowej

  • Udział w inicjatywach i projektach związanych z usprawnianiem procesu i rozwojem narzędzi wsparcia klienta wewnętrznego

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Windows, Office, Exchange i innych narzędzi/oprogramowania MS

  • Zaawansowana wiedza techniczna nt. obsługi komputera, urządzeń technicznych (PC, drukarki, skanery, faxy itp.)

  • Znajomość zagadnień związanych z technologią internetową, sieciową , mobilną (Android, iOS ) i zagadnień bezpieczeństwa

  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęci stałego poszerzania swojej wiedzy

  • Poprawna dykcja oraz umiejętności pracy z klientem

  • Wykształcenie o profilu informatycznym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-20)

To oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 3000-5000 brutto, w zależności od poziomu doświadczenia.

  • Przejrzysty model rozliczeń.

  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.).

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych.

  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy.

  • Współpracę w dobrze zorganizowanym zespole.

  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej.

  • Pełne zintegrowanie konsultantów w ramach struktur klienta (np. uczestnictwo we wszystkich eventach i szkoleniach klienta)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • Multisport

7N Sp. z o.o.

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

O projekcie

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. wsparcia usług IT w ramach projektów w sektorze bankowym.

Proponujemy długotrwałą współpracę w dobrze zarządzanym środowisku.

Praca w 100% zdalna (do końca 2021r.), docelowo praca z biura w Warszawie lub hybrydowo.