Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia użytkowników

iNCO Sp. z o.o.

90

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie użytkowników w zakresie sprzętu komputerowego, oprogramowania i infrastruktury teleinformatycznej

  • konfigurowanie i monitorowanie infrastruktury oraz systemów IT

  • udział we wdrożeniach informatycznych

  • współpraca z dostawcami usług IT i firmami serwisującymi

  • dobór i zamawianie zatwierdzonego sprzętu komputerowego

Nasze wymagania

  • znajomość systemu Windows 10, pakietu MS Office, protokołu TCP/IP - pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

  • podstawowa znajomość Active Directory

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji

  • gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie za pracę,

  • pracę z językami obcymi w międzynarodowym środowisku,

  • udział w profesjonalnym pakiecie szkoleń,

  • szansę na rozwój i szybką możliwość awansu w strukturach firmy,

  • dostęp do prywatnej służby zdrowia Luxmed,

  • program MultiSport (karnety sportowe),

  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do długiego urlopu, dofinansowanie do zakupu szkieł korekcyjnych),

  • dodatkowe świadczenia dla Pracowników w okolicach Świąt,

  • możliwość finansowego wsparcia przy relokacji,

  • możliwość skorzystania z programu poleceń pracowniczych (bonus finansowy za polecenie kandydata)

  • najlepszą kawę w okolicy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne