Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników/IT Help Desk Specialist

Scanmed S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Scanmed S.A.

Armii Krajowej 18

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie incydentów i problemów technicznych
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów wewnętrznych
  • Realizacja szkoleń z zakresu funkcjonujących w grupie systemów informatycznych
  • Wsparcie wewnętrzne użytkowników korzystających z systemów
  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemów
  • Wsparcie procesów zarządzania systemami
  • Praca nad rozwojem systemu i wdrażaniem nowych rozwiązań
  • Prowadzenie i tworzenie materiałów pomocniczych typu FAQ

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub adekwatne doświadczenie zawodowe
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z wsparciem użytkowników
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Entuzjazm w działaniu, zaangażowanie, własna inicjatywa, kreatywność, komunikatywność
  • Predyspozycje do prowadzenia szkoleń systemowych
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i udzielania instrukcji
  • Zdolności analityczne i numeryczne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Mile widziana znajomość ITIL

To oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Pracę w zespole dynamicznych, otwartych i życzliwych ludzi
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych
  • Wysoki komfort pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wewnętrzny system szkoleń
  • Możliwość pracy na pełny etat w oparciu o umowę o prace

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

SCANMED S.A. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie.Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu!

Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników/IT Help Desk Specialist, Armii Krajowej 18, Kraków