Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Specjalista ds. wsparcia użytkowników

    ING Tech PolandO firmie

    • Konduktorska 35, Katowice
      Katowice, śląskie
    • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
    • Rekrutacja zdalna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • specjalista (Mid / Regular)

    ING Tech Poland

    Konduktorska 35

    Katowice

    Twój zakres obowiązków

    • Wspieranie użytkowników

    • Utrzymanie systemów it

    • Praca w dynamicznym międzynarodowym środowisku

    Nasze wymagania

    • Posiadasz wykształcenie związane z branżą IT - szkoła średnia lub studia,

    • Posiadasz dobrą znajomość obsługi systemów Windows 10, Windows Server oraz znajomość hardware

    • Dobrze znasz sieci komputerowe, GPO, Active Directory, DNS, DHCP, serwery plików,

    • Posiadasz podstawową znajomość administracji minimum jednego z systemów telekomunikacyjnych: MS Teams/Skype/ Cisco/ Pexip

    • Jesteś nastawiony na realizację celów klienta biznesowego,

    • Posiadasz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,

    • Potrafisz realizować wiele zadań w tym samym czasie,

    • Jesteś zaangażowany, otwarty, komunikatywny,

    • Posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

    Mile widziane

    • Znajomość pakietu MS O365,

    • Doświadczenie w analizie, diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów w systemach operacyjnych,

    • Znajomość metodologii Agile/Scrum.

    To oferujemy

    • Wielokierunkowy rozwój,

    • Certyfikacje i transfer wiedzy

    • Najnowsze technologie

    • Międzynarodowe projekty

    • Stabilne warunki zatrudnienia

    • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • spotkania integracyjne

    • siłownia w biurze

    • gry wideo w pracy

    • parking dla pracowników

    • strefa relaksu