Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników

RTV EURO AGDO firmie

Rekrutacja zdalna

RTV EURO AGD

Muszkieterów 15

Warszawa

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Twoje zadania:

  • bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne pracowników firmy w zakresie między innymi oprogramowania; sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych (np. drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, projektory); telefonów VOIP i urządzeń mobilnych; sieci komputerowych,
  • diagnozowanie i usuwanie problemów technicznych,
  • monitorowanie statusu zarejestrowanych zgłoszeń oraz podejmowanie odpowiednich działań w zależności od aktualnego stanu zgłoszenia,
  • współuczestnictwo w rozwoju bazy wiedzy.

Oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta, preferowane w zakresie wsparcia technicznego,
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane o kierunku informatycznym,
  • bardzo dobra znajomość systemów rodziny Windows, pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność skutecznego analizowania i usuwania usterek systemów informatycznych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność do pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet benefitów (kartę sportową, bezpłatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking),
  • pracę z nowoczesnymi technologiami,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • ambitne zadania i realną możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy