Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Kazimierza 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

Jana Kazimierza 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i administrowanie wykorzystywanych systemów teleinformatycznych w Spółce;

  • Instalowanie, konfigurowanie, utrzymywanie w sprawności sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania zgodnie z obowiązującymi standardami;

  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników w zakresie usuwania awarii, rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem teleinformatycznym i oprogramowaniem;

  • Odpowiedzialność za zlecanie, weryfikację i rozliczanie usług teleinformatycznych realizowanych przez podmioty zewnętrzne oraz dostawcę usług IT;

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie serwisu, konserwacji sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania;

  • Realizowanie bieżącej weryfikacji stanu sprzętu i oprogramowania oraz efektywności wykorzystania powierzonych narzędzi użytkownikom.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Znajomość podstawowych zagadnień z obszaru IT oraz bezpieczeństwa IT;

  • Podstawowa znajomość obsługi narzędzi klasy ITSM / Jira;

  • Podstawowa znajomość obsługi systemów MDM / AirWatch;

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Mile widziana wiedza w zakresie sieci teleinformatycznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny;

  • Pracę w dynamicznym zespole;

  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, rozwijania swoich kompetencji;

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

Klauzula informacyjna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Przesłanie do PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. („PGNiG OD”) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, lub ich ujawnienie przez kandydata na dalszych etapach procesu rekrutacyjnego, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez PGNiG OD w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.