Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia w Departamencie Nadzoru Obrotu

Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia w Departamencie Nadzoru ObrotuNumer ref.: DNO/04/2020

Osoba, której poszukujemy będzie wspomagać funkcjonowanie Departamentu poprzez zarządzanie przepływem informacji, przygotowywanie prezentacji i raportów, koordynację administracyjną projektów oraz dbanie o prawidłową pracę sekretariatu.

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • nadzór nad jakością edytorską materiałów tworzonych przez pracowników Departamentu, także w zakresie stosowania wytycznych dotyczących formatowania i wyglądu dokumentacji,
  • nadzór techniczny i redakcyjny nad treściami zamieszczanymi na www, na dedykowanej stronie poświęconej tematyce właściwej dla Departamentu,
  • przygotowywanie i nadzór nad raportami okresowymi tworzonymi na polecenie Dyrektora,
  • przygotowywanie prezentacji, sprawozdań, podsumowań, analiz na podstawie zebranych danych i informacji,
  • koordynacja projektów administracyjnych i organizacyjnych, w tym zgłoszeń na posiedzenia komisji,
  • wsparcie administracyjne i logistyczne Dyrektora i całego Departamentu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: preferowane kierunki filologiczne, ekonomia, filozofia, prawo,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku,
  • wysokie kompetencje analityczne, poparte umiejętnością budowy spójnej argumentacji w tworzonych raportach i prezentacjach,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office, umożliwiająca tworzenie profesjonalnej korespondencji, analiz, raportów oraz prezentacji,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej oraz nadawania priorytetów zadaniom,
  • odpowiedzialność, dokładność i systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • doświadczenie związane z pracą na rynku kapitałowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w wyjątkowym zespole ekspertów, różnorodnym pod względem doświadczenia, wieku i osobowości oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w projektach i szkoleniach,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, kafeteryjny program MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku i inne),
  • pracę w dogodnej lokalizacji biura w ścisłym centrum miasta.

dla_kandydatow_UKNF_61992.pdf

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika Aplikuj.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy