Specjalista ds. wsparcia w Departamencie Ubezpieczeń Grupowych

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. wsparcia
w Departamencie Ubezpieczeń GrupowychNumer ref.: Nr ref: SDW/03/2021

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
  • Dokładność i rzetelność w realizacji zadań
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy,

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie prac Dyrektora Departamentu Ubezpieczeń Grupowych - koordynowanie prac pod względem administracyjnym i logistycznym.
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Dyrektora Departamentu Ubezpieczeń Grupowych
  • Kontrola kosztów i realizacji budżetów Departamentu Ubezpieczeń Grupowych, rozliczanie faktur.
  • Korespondencja z partnerem poolowym w zakresie polis grupowych.
  • Koordynowanie prac związanych z realizacją projektów i inicjatyw GB.
  • Inne zadania zlecone przez Przełożonego.

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • SYSTEM KAFETERYJNY
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • ZNIŻKI NA BILETY DO KINA I TEATRU
  • BIURO W CENTRUM MIASTA
  • ŚWIADCZENIA SOCJALNE
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • DOFINANSOWANIE WAKACJI
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku: APLIKUJ
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 15.04.2021 r

Ogłoszenie archiwalne