Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. HR

Grupa Kapitałowa Inter CarsO firmie

Grupa Kapitałowa Inter Cars

Gdańska 15

Cząstków Mazowiecki (pow. nowodworski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w procesach i projektach HR w obszarze comp&benefit, rozwoju, modeli kompetencyjnych, kultury organizacyjnej, słowem wszystkich w zakresie HRM
  • Udział w przygotowaniu i analizie badań ankietowych pracowników
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów, prezentacji i analiz, w tym raportowanie na potrzeby Grupy
  • Codzienna współpraca w języku angielskim w międzynarodowym środowisku

Nasze wymagania

  • jeżeli masz doświadczenie w pracy w HR przy obsłudze procesów związanych z oceną pracowniczą, planowaniem rozwoju pracowników, ścieżkami karier, badaniami pracowników
  • jeżeli potrafisz przygotowywać zaawansowane raporty oraz analizy związane z realizowanymi działaniami z wykorzystaniem MS Excel,
  • masz swobodę w komunikacji interpersonalnej,
  • jeżeli lubisz i się uczyć i uczysz się szybko,
  • jeżeli akceptujesz funkcjonowanie w szybko zmieniającym się środowisku,
  • biegle mówisz i piszesz w języku angielskim (minimum poziom B2+),
  • dbasz o detale i bierzesz odpowiedzialność za realizację postawionych celów,
  • masz pozytywne nastawienie do ludzi i życia :)
  • APLIKUJ :)

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju w zakresie HRM, pracę w dynamicznym międzynarodowym zespole
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wymianie doświadczeń, w miejscu gdzie ceni się otwartość i bezpośredniość w relacjach
  • Dużą samodzielność
  • Różnorodność zadań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Zatrudniona osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyć w realizacji standardowych procesów i we wdrażaniu zmian w już istniejących systemach HR.

Chcesz aktywnie uczestniczyć w całym życiu firmy i wiele się nauczyć? Dołącz do nas!

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Specjalista ds. HR, Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki (pow. nowodworski)