Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia

PFR PORTAL PPK sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Pracownicze Plany Kapitałowe to powszechny i dobrowolny system długoterminowego oszczędzania. Jest on tworzony wspólnie przez pracownika, pracodawcę oraz państwo.

PFR Portal PPK jest odpowiedzialny za przekazywanie rzetelnych informacji o PPK pracownikom i pracodawcom oraz wsparcie instytucji we wdrażaniu programu.

Opis stanowiska:

  • wsparcie i obsługa wieloosobowego zespołu,
  • przygotowanie raportów, zestawień oraz bieżących prezentacji,
  • monitoring bieżących aktywności zespołu,
  • przygotowywanie i procesowanie umów zawieranych z kontrahentami,
  • bieżąca obsługa dokumentacji w oparciu o procedury wewnętrzne.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programów MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook,
  • doświadczenie w przygotowaniu i analizie danych,
  • komunikatywna (ustna/ pisemna) znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w obsłudze programu CRM będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • poszukiwane cechy to relacyjność, otwartość, samodzielność, systematyczność, dokładność oraz skrupulatność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,  w nowocześnie zaprojektowanym biurze w dogodnej lokalizacji w centrum miasta,
  • świetną atmosferę pracy,
  • szkolenia.

CV należy wysłać za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy