Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia / wdrożeń IT

AscoO firmie

4 200–6 000
brutto / mies.

Asco

Balicka 100

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrożeniach oferowanych aplikacji.
  • Świadczenie wsparcia i pomocy w zakresie obsługi systemu.
  • Świadczenie wsparcia technicznego klientów.
  • Przeprowadzanie szkoleń.
  • Testowanie aplikacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.
  • Znajomość zagadnień logistyki lub gospodarki magazynowej.
  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows.
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietów biurowych Office.
  • Dyspozycyjność.
  • Komunikatywność.
  • Prawo jazdy kat. "B".
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zaangażowanie i chęć do nauki.

Mile widziane

  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz podstaw SQL.
  • Znajomość wybranego języka obcego (angielski, niemiecki, litewski, czeski, słowacki, rosyjski).
  • Umiejętność prowadzenia rozmów oraz szkoleń z klientem.
  • Podstawowa znajomość systemów UNIX/LINUX.

To oferujemy

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami.
  • Stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Firma ASCO Systemy Informatyczne jest obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju.

Poszukujemy osoby, która lubi pomagać innym, potrafi myśleć technicznie oraz rozwiązywać problemy.

Chcesz być odpowiedzialny/a za przeprowadzanie szkoleń użytkowników, analizowanie potrzeb klientów oraz udzielanie pomocy technicznej - zapraszamy.

Specjalista ds. wsparcia / wdrożeń IT, Balicka 100, Bronowice Małe Wschód, Kraków