Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Zakupów

Lisner Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Lisner Sp. z o.o.

Strzeszyńska 38/42

Poznań

W ramach aktualnie prowadzonych rekrutacji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie kontraktami, wsparcie kupca w sprawach administracyjnych, odpowiedzialność za wewnętrzną i zewnętrzną korespondencję oraz dokumentację umów;
  • Aktualizacja bazy danych dostawców i artykułów we współpracy z odpowiedzialnymi kupcami, oraz dostawcami;
  • Opracowywanie zgłoszeń zapotrzebowania i tworzenie z nich wynikających zamówień;
  • Wsparcie kupców przy przetargach i tworzeniu zestawień cen i kosztów;
  • Aktualizacja bazy danych w SAP;
  • Organizacja wewnętrznych i zewnętrznych spotkań, np. z dostawcami;
  • Tworzenie raportów w MS-Excel i prezentacji w MS-PowerPoint.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, wskazane o profilu ekonomicznym;
  • Mile widziane doświadczenie w dziale zakupów;
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office oraz znajomość obsługi SAP mile widziana;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, dokładność oraz zorientowanie na cel;
  • Zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży spożywczej;
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych;
  • Przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy