Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wsparcia zakupowego z j. niemieckim

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 19.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta - największej na świecie, międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji maszyn budowlanych, w związku z rozbudową działu Zakupów Globalnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miasto: Sosnowiec
    Region: śląskie
    SWZ/10/DPM

    Obowiązki:

    • Przygotowywanie zapytań ofertowych i porównań ofert od dostawców, analiza cen;
    • Wykonywanie analiz zakupowych;
    • Praca na wewnętrznych systemach zakupowych;
    • Bieżący kontakt z dostawcami i buyerami;
    • Analizy zakupowe;
    • Współpraca z wybranymi fabrykami należącymi do grupy (klient wewnętrzny);
    • Zarządzanie licznymi danymi w systemie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – minimum licencjat;
    • Znajomość języka niemieckiego - biegła;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne;
    • Gotowość do pracy w środowisku międzynarodowym.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pracę w systemie jednozmianowym;
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie);
    • Praca w międzynarodowym dziale zakupów;
    • Współpracę z międzynarodowym zespołem wysokiej klasy specjalistów;
    • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Sun Sun

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DPM z siedzibą w Katowicach."