Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia zakupowego z językiem hiszpańskim

DPM Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

  Dla naszego Klienta – największego na świecie producenta maszyn budowlanych, poszukujemy osób gotowych do rozwoju swojej kariery zawodowej w międzynarodowym dziale Zakupów Globalnych, na stanowisku:
Numer ref.: SWZ/05/DPM/MW

Obowiązki:

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i porównań ofert od dostawców, analiza cen;
  • Wykonywanie analiz zakupowych;
  • Praca na wewnętrznych systemach zakupowych;
  • Bieżący kontakt z dostawcami i buyerami;
  • Współpraca z wybranymi fabrykami należącymi do grupy (klient wewnętrzny);
  • Wsparcie dla dostawców w rozwiązywaniu problemów;
  • Zarządzanie licznymi danymi w systemie.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej;
  • Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie min. dobrym;
  • Wykształcenie wyższe – minimum licencjat;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne;
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej (8:00-16:00; 14:00-22:00);
  • Chęć pracy w środowisku międzynarodowym;

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Praca w międzynarodowym dziale zakupów;
  • Praca w systemie dwuzmianowym (8-16 , 14-22);
  • Współpracę z międzynarodowym zespołem wysokiej klasy specjalistów;
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne