Specjalista ds. wsparcia zakupowego ze znajomością języków obcych

DPM Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

 Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w produkcji maszyn budowlanych, poszukujemy osób chcących rozwijać swoją karierę zawodową w rozbudowywanym dziale Zakupów Globalnych na stanowisku:
Numer ref.: SWZ/06/DPM/MG

Obowiązki:

  • Wsparcie dla klienta wewnętrznego w bieżących zapytaniach dotyczących użytkowania systemów wspierających zakupy
  • Praca w wewnętrznym dziale helpdesku firmy
  • Wsparcie w obszarze zakupowym dla poszczególnych fabryk europejskich
  • Codzienny kontakt telefoniczny z oddziałami firmy
  • Zarządzanie licznymi danymi w systemie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – minimum licencjat
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem ale nie jest wymagane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową – warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość z któregoś z podanych języków : niemiecki , włoski, francuski, rosyjski, niderlandzki
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca w systemie jednozmianowym lun dwuzmianowym
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Praca w międzynarodowym dziale zakupów
  • Współpracę z międzynarodowym zespołem wysokiej klasy specjalistów
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne