Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia zarządzania portfelem projektów

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierowników Projektów w realizacji procesów zarządzania projektem, w szczególności w planowaniu i organizacji zadań przedwdrożeniowych (planowanie testów, planowanie wdrożeń, współpraca z Release Managerami).

  • Prowadzenie harmonogramu wdrożeń rozwojowych w ramach realizowanych projektów.

  • Identyfikowanie powiązań i problemów związanych z koordynacją wdrożeń w różnych projektach IT.

  • Monitorowanie punktów kontrolnych związanych z realizacją prac przedwdrożeniowych w projektach oraz związanych z wdrożeniami rozwojowymi.

  • Udział w przygotowaniu harmonogramów projektów.

  • Wsparcie kierowników projektów w realizacji pozostałych procesów związanych z zarządzaniem projektami i portfelem projektów.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w sektorze publicznym.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Bardzo dobra znajomość dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) oraz oprogramowania wspierającego realizację projektów (MS Project).

  • Doświadczenie w planowaniu zadań przedwdrożeniowych w projektach, planowaniu i koordynowaniu wdrożeń oraz w prowadzeniu harmonogramów wdrożeń rozwojowych.

  • Umiejętność prowadzenia harmonogramów i koordynowania zadań w projektach IT.

  • Umiejętność identyfikowania powiazań pomiędzy projektami, zadaniami i ustalania priorytetów.

  • Umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia.

  • Samodzielność i odpowiedzialność za realizowane zadania.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy.

  • Terminowość, rzetelność, wysoka kultura osobista.

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu pozwalającym na lekturę literatury i materiałów branżowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (telepraca mieszana).

  • Dostęp do najnowszych technologii.

  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników.

  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie.

  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój.

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Centralny Ośrodek Informatyki

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy