Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia zarządzania projektami

CENTRALNY SZPITAL KLINICZNY MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W WARSZAWIEO firmie

  • Wołoska 137, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CENTRALNY SZPITAL KLINICZNY MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W WARSZAWIE

Wołoska 137

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją projektów w ścisłej współpracy z kierownikiem projektu,

  • Monitoring osiągania zdefiniowanych produktów,

  • Weryfikacja planowanych i ponoszonych kosztów, planowanie budżetów i harmonogramów, szacowanie wydatków, ocena ryzyk i wsparcie w budowaniu planów zarządzania ryzykiem,

  • Przygotowywanie dokumentacji wymaganej w projekcie oraz nadzór nad nią,

  • Współpraca z przedstawicielami sponsorów projektów, przygotowywanie dokumentacji do audytów wewnętrznych i zewnętrznych, udział w tworzeniu i aktualizacji metodyk oraz standardów zarządzania projektami.

Nasze wymagania

  • Umiejętność i udokumentowane doświadczenie w zakresie zarządzania m.in.:

  • Budżetem i harmonogramem

  • Ryzykiem

  • Zmianą

  • Kontraktem i zmianami umowy

  • Interesariuszami

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami (badawczymi i/lub inwestycyjnymi) na stanowisku PMO, kierownika projektu, asystenta kierownika lub członka zespołu odpowiedzialnego za administrację/finanse projektu,

  • Znajomość zasad finansowania projektów,

  • Znajomość zasad raportowania i standardów zarządczych dla projektów finansowanych ze środków publicznych,

  • Znajomości systemów do obsługi projektów współfinansowanych - preferowany SL2014,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, Outloook)

  • Znajomość języka angielskiego - minimum B2,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Dokładność, sumienność,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Chęci i umiejętność dzielenia się wiedzą.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stabilne miejsce pracy,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Przyjazna atmosfera pracy.