Specjalista ds. Wsparcia Zespołu ITAM (IT Asset Management Support)

FLUOR S.A.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w międzynarodowym zespole ITAM (IT Asset Management), który administruje systemami do sprawnego zarządzania dużymi zasobami informatycznymi (sprzętu i oprogramowania), jak np. licencjami, umowami gwarancyjnymi, sprzętem komputerowym (serwery, urządzenia sieciowe, komputery, dyski, telefony komórkowe, drukarki, itd.).
  • Wprowadzanie, aktualizowanie oraz archiwizowanie danych w różnych systemach, m. in. Archibus HR Data Privacy, Purchase Order.
  • Bieżące przygotowywanie różnego rodzaju raportów (tabel przestawnych, podsumowań) dla kierowników i liderów zespołu ITAM, Service Delivery oraz innych.
  • Wspieranie Zespołu ITAM n.p. w zakresie realizowania przydzielonych zadań czy rozwiązywania zgłoszonych problemów, poprzez m. in. monitorowanie skrzynki pocztowej, przekazywanie zgłoszeń odpowiednim specjalistom bądź uczenie się samodzielnego podejmowania działań w celu zrealizowania prostszych zagadnień.
  • Zapoznanie się z różnymi sposobami dystrybucji oprogramowania za pomocą narzędzia RSA Identity Management.
  • Ogólne wsparcie w zakresie zarządzania sprzętem komputerowym i oprogramowaniem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na zbliżonym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Gotowość do podwyższania kwalifikacji z zakresu IT.
  • Umiejętność obsługi programu MS Excel na poziomie zaawansowanym.
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Skrupulatność oraz przywiązywanie dużej uwagi do szczegółów, zlecone zadania wymagają śledzenia i wprowadzania danych do kilku systemów.
  • Samodzielność oraz umiejętność wykonywania zadań w określonej ramie czasowej.
  • Gotowość do pracy w godzinach dostosowanych do amerykańskiej strefy czasowej (np. 11:00 – 19:00), z gotowością z naszej strony do elastycznego tworzenia grafiku.

Mile widziane

  • Znajomość MS Access, Power BI.
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami informatycznymi (IT Asset Management).

To oferujemy

  • Pracę całkowicie zdalną (wszystkie etapy rekrutacji prowadzimy rónież on-line) opartą na kontrakcie B2B bądź umowie zlecenie, z atrakcyjną stawką.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych, globalnych strukturach IT.
  • Możliwości zdobywania wiedzy z zakresu IT poprzez szkolenia oraz wsparcie doświadczonych ekspertów.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka

Fluor to międzynarodowy zespół ekspertów wykorzystujących swoją wiedzę i doświadczenie do zaprojektowania i wybudowania najtrudniejszych przedsięwzięć inwestycyjnych na całym świecie. Od ponad 100 lat zapewniamy profesjonalne, zintegrowane i innowacyjne rozwiązania umożliwiające zrealizowanie bezpiecznego, jak również dobrze wykonanego i efektywnego kapitałowo projektu typu EPC (usługa zaprojektuj-zamów-wybuduj).

Specjalista ds. Wsparcia Zespołu ITAM (IT Asset Management Support), lubelskie