Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Windykacji Terenowej

EOS Poland Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie zespołu Pracowników Terenowych i Menedżera
  • Raportowanie wyników
  • Analiza działań windykacji terenowej oraz wyciąganie wniosków
  • Działania kontrolne w Zespole Windykacji Terenowej
  • Szkolenie nowo zatrudnionych Pracowników Terenowych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office (szczególnie MS Excel)
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Sumienność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

Mile widziane

  • Osoby z doświadczeniem w obszarze windykacji

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie zmianowym
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Zbieranie i selekcja CV

2

Spotkanie rekrutacyjne online

3

Złożenie oferty pracy wybranemu kandydatowi

EOS Poland Sp. z o.o.

EOS Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Windykacji Terenowej, wielkopolskie