Oferta pracy

Specjalista ds. wspierania sprzedaży

INTER Polska O firmie

INTER Polska

Ignacego Danielewskiego 6

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • organizacyjne wsparcie Oddziału w zakresie obsługi pośredników i klientów,

  • obsługa Oddziału w zakresie umów agencyjnych oraz umów o współpracę,

  • prowadzenie dystrybucji i rozliczeń druków ścisłego zarachowania,

  • współpraca z Centralą Towarzystwa,

  • obsługa korespondencji oraz czynności administracyjne w Oddziale.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • zdolność szybkiego uczenia się,

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • konsekwencja w realizacji zadań,

  • bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności znajomość programu Excel.

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeń oraz znajomość regulacji związanych z rynkiem ubezpieczeń,

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży ubezpieczeń,

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny,

  • współpracę z profesjonalnym zespołem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. to wiodąca marka w ubezpieczeniach dla branży medycznej.

Jesteśmy obecni na polskim rynku ochrony zdrowia od ponad 27 lat,

tworząc kompleksowe programy ubezpieczeniowe dla zawodów medycznych.

Przewiń do profilu firmy