Oferta pracy

Specjalista ds. współpracy partnerskiej

Booksy International Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi

  • Utrzymanie relacji z obecnymi partnerami/ambasadorami

  • Aktywne poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do klientów

  • Komunikacja z partnerami/ambasadorami: motywowanie, przygotowywanie dedykowanych materiałów, rozwijanie kompetencji

  • Współpraca z działem marketingu

  • Pozyskiwanie i obsługa leadów

  • Czynności organizacyjne: ustalanie warunków współpracy, rozliczenia, analiza wyników

  • Promowanie programu partnerskiego w dostępnych kanałach komunikacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług, lub produktów

  • Znajomość podstawowych narzędzi marketingowych

  • Bardzo dobre umiejętności z interpersonalne i komunikacyjne

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji

  • Samodzielność, zaangażowanie

  • Orientacja na wynik

  • Umiejętność obsługi nowoczesnych mediów i technologii

  • Sieć kontaktów w branży beauty będzie znaczącym atutem

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowo w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała)

  • Pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy

  • Szkolenia wprowadzające i stałą opiekę Managera

  • Dużo ciekawych zadań oraz możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 8 krajach, w tym w USA, Brazylii oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia z języka angielskiego

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

I Spotkanie rekrutacyjne online

4

Zadanie rekrutacyjne

5

II Spotkanie rekrutacyjne online

6

Decyzja

Brzmi interesująco? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny :)

Czekamy na Ciebie!

~ Zespół Booksy

Booksy to polski startup założony w 2015 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy