Specjalista ds. współpracy z bankami

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • 2019-09-02
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2019-10-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Kartę
    sportową
     Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny
    czas pracy

    Prywatną opiekę medyczną Dostęp
    do kursów
    LinkedIn Learning
     Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
    miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: IPR/109/0919

    Zadania:

    • przygotowanie i analiza raportów oraz rekomendacji (praca na danych głównie w MS Excel)
    • nawiązywanie nowych kontaktów korespondenckich
    • budowanie i rozwijanie współpracy z bankami na podstawie analizy sytuacji rynkowej sektora
    • regularny scoring banków
    • monitoring usług oferowanych przez banki zagraniczne

    Jeśli masz łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji, pracujesz samodzielnie i wykazujesz się inicjatywą, to czekamy właśnie na Ciebie.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (ekonomia, handel zagraniczny) lub status studenta ostatniego roku studiów magisterskich
    • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny do podjęcia współpracy z nami
    • umiejętności wyciągania wniosków z analizowanych danych
    • dobrej znajomości języka angielskiego (część zadań będzie realizowana w języku angielskim)
    • gotowości do podjęcia współpracy w ramach umowy na zastępstwo
    U nas znajdziesz coś dla siebie!
    Chcesz więcej?

    mBank ostrzega:
    Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!