Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Współpracy z Dostawcami

Volkswagen Group PolskaO firmie

Volkswagen Group Polska

Krzysztofa Kolumba 21

Komorniki (gm. Komorniki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja zgłoszeń oraz udzielanie informacji Partnerom handlowym VGP w zakresie dostępności materiałów, cen, dostaw części i akcesoriów
  • Dystrybucja zgłoszeń do odpowiedzialnych osób/działów
  • Nadzorowanie i raportowanie terminowości i jakości udzielanych odpowiedzi
  • Obsługa procesu reklamacji wadliwych materiałów (części, akcesoriów, itd.) do dostawców
  • Nadzorowanie prawidłowości przebiegu procesu reklamacji – zgodności ze standardami VGP oraz producentów
  • Raportowanie statusów reklamacji, braków, nadwyżek, materiałów przeznaczonych do złomowania
  • Ścisła współpraca z pozostałymi zespołami z Działu Logistyki oraz innymi działami VGP: Działem Części, Działem Serwisu Grupowego, Działem Księgowości, Działami Obsługi Posprzedażnej Marek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze logistyki/ zaopatrzenia
  • Wiedza z obszaru logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw
  • Znajomość systemu klasy ERP (SAP), aplikacji biurowych (Office), systemów informatycznych (bazy danych) oraz zasad księgowych
  • Komunikatywność, asertywność, umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (min. B2)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z firmą zewnętrzną na okres 12 miesięcy, docelowo na czas nieokreślony
  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • możliwość częściowej pracy zdalnej

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, Skoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Specjalista ds. Współpracy z Dostawcami, Krzysztofa Kolumba 21, Komorniki (gm. Komorniki)