Oferta pracy

Specjalista ds. współpracy z dostawcami Vendor

Millennium Leasing Sp. z o. o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie dostawców środków trwałych do współpracy w zakresie finansowania w formie leasingu,

  • Badanie potrzeb i wyjaśnianie wątpliwości klientom pozyskanym przez swój portfel dostawców,

  • Kompletowanie dokumentacji koniecznej do realizacji umów leasingu,

  • Wstępna weryfikacja dokumentacji

  • Realizacja umów leasingu z klientami pozyskanych dostawców,

  • Realizacja założonych planów

Nasze wymagania

  • Silna motywacja do pracy w sprzedaży

  • Dążenie do realizacji wyznaczonych celów

  • Doświadczenie w pracy B2B

  • Gotowość do pracy w ramach własnej działalności gospodarczej

  • Wysoka kultura i etyka zawodowa

To oferujemy

  • Realny plan sprzedaży

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe wraz z systemem motywacyjnym adekwatnym do osiąganych wyników sprzedażowych

  • Możliwość wykupienia atrakcyjnego cenowo pakietu opieki medycznej dla siebie i członków rodziny oraz kart Benefit Multisport

  • Szansę podnoszenia kompetencji w obszarach w których jesteśmy ekspertami

  • Wsparcie zespołów procesujących transakcje w Centrali

  • Benefity

  • szkolenia

  • korzystne ceny wykupienia opieki medycznej

  • ryczałt na paliwo

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, mającej konkurencyjną ofertę dla biznesu.