Oferta pracy

Specjalista ds. współpracy z klientem zagranicznym

DPM Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała (okolice), śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym Klientem jest duża grupa kapitałowa będąca liderem w swojej branży. W związku ze stałym poszerzaniem rynków, poszukujemy osobę na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Obsługa klienta strategicznego
  • Bieżąca obsługa nowych uruchomień, zapytań ofertowych i prowadzenie kwestii technicznych wraz z działem technologiczno-konstrukcyjnym
  • Obsługa zapytań ofertowych i ofert, negocjacje cenowe i terminowe nowych wdrożeń
  • Monitorowanie sytuacji z zamówieniami. Spotkania z przedstawicielem klienta, wizyty u klienta w Europie i innych lokalizacjach (jeśli będzie konieczne)
  • Nawiązywanie i utrzymywanie satysfakcjonujących relacji z Klientami biznesowymi
  • Uczestnictwo w targach branżowych
  • Opracowywanie analiz i przygotowywanie raportów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe/ mile widziane techniczne
  • Minimum dwa/ trzy lata w obsłudze klienta z branży technicznej
  • Umiejętności negocjacji i prezentacji produktów
  • Doświadczenie w  pracy w działach technicznych lub handlowych
  • Umiejętność przygotowywania ofert i rozliczania sprzedaży
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej grupie kapitałowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne