Ta oferta pracy jest nieaktualna od 865 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Współpracy z OSD

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WSPÓŁPRACY Z OSD
Miejsce pracy: Warszawa
WOSD/15/05

Zakres obowiązków:

  • poszerzenie współpracy w ramach istniejących na rynku OSD w celu rozszerzania działalności na rynku ee,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie zadań związanych z obowiązkiem informacyjnym wobec Klientów,
  • utrzymanie właściwych standardów współpracy z OSD,
  •  realizacja procesu zakupowego dla OSD,
  • interpretacja wymogów Regulatora w zakresie funkcjonowania OPL jako Sprzedawcy ee,
  • analizowanie i określanie ryzyk dla OPL związanych w otoczeniu rynkowym związanym z IRIESD, IRIESP oraz z nowelizacjami Pe.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży energetycznej w jednostkach mających kontakt na linii Sprzedawca Energii a OSD,
  • doświadczenie w wyjaśnianiu reklamacji klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • znajomość zagadnień związanych z prawem  energetycznym, głównie w zakresie Generalnych Umów Dystrybucyjnych z Operatorami Sieci Dystrybucyjnej (OSD), IRIESD,
  • umiejętności analityczne pozwalające na ulepszanie i usprawnianie złożonych procesów operacyjnych związanych ze współpracą z OSD,
  • umiejętność kontroli rozliczeń finansowych z OSD wraz z opisem merytorycznym wyników oraz sporządzaniem rekomendacji biznesowych wspierających podejmowanie decyzji,
  • zaawanasowana umiejętność korzystania z oprogramowania biurowego Microsoft Office (głownie, Excel, PowerPoint, Access, Word, Outlook), oraz przygotowanie prezentacji w języku angielskim,
  • umiejętność rozwiązywania prostych i skomplikowanych problemów,
  • zdolność pracy w Zespole.

Oferujemy:

  • pracę od 01.06.2015r na okres trzech miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku,
  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku z branży telekomunikacyjnej,
  • ambitne i pełne wyzwań stanowisko pracy umożliwiające poszerzenie kompetencji zawodowych,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się