Oferta pracy

Specjalista ds. Współpracy z Przewoźnikami

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki i strategii współpracy z Przewoźnikami,

  • Pozyskiwanie Przewoźników do współpracy,

  • Aktualizacja baz danych Przewoźników,

  • Organizacja cyklicznych spotkań z Przewoźnikami,

  • Przygotowanie i analiza raportów kosztowych i jakościowych,

  • Realizacja programu szkolenia Przewoźników i kierowców,

  • Nadzór i realizacja wymagań dot. wizerunku oraz bezpieczeństwa,

  • Monitorowanie uszkodzeń i reklamacji,

  • Wsparcie kierowców i Przewoźników w codziennej operacji terminalowej,

  • Znajomość i stosowanie się do aktualnie obowiązujących procedur i instrukcji wewnętrznych i zewnętrznych związanych z zarządzaniem flotą kontraktową.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w podobnym charakterze,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Zainteresowanie tematyką rynku transportowego oraz zagadnieniami związanymi taborem,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Asertywność,

  • Bardzo dobra obsługa MS Office w szczególności programu EXCEL – warunek konieczny,

  • Wysoka samodzielność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy