Oferta pracy

Specjalista ds. współpracy z zagranicą

Akademia WSB

Zygmunta Cieplaka 1c

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac organizacyjno-administracyjnych związanych z rekrutacją i obsługą studentów, słuchaczy studiów podyplomowych, cudzoziemców,

  • obsługa specjalistycznego programu komputerowego dedykowanego do obsługi toku studiów,

  • dobra znajomość pakietu MS Office(Power Point, Excel, Word),

  • redagowanie i pisanie tekstów na stronę Uczelni,

  • organizacja eventów ogólnouczelnianych,

  • szybkość i elastyczność działania, umiejętność pracy nad wieloma projektami równocześnie.

Nasze wymagania

  • jesteś osobą dokładną, sumienną, terminowo wykonujesz zadania,

  • potrafisz pracować w zespole,

  • potrafisz samodzielnie planować i sprawnie organizować prace własną,

  • jeśli masz doświadczenie w branży edukacyjnej lub w pracy w środowisku wielokulturowym, to tym bardziej będzie nam miło się z Tobą spotkać,

  • posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,

  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,

  • znajomość języka rosyjskiego mile widziana.

To oferujemy

  • możliwości realnego wpływu na budowanie marki jednej z najlepszych Uczelni w Polsce

  • udział w realizacji różnorodnych zadań pozwalających na dużą samodzielność i dających pole do samorealizacji

  • możliwość rozwoju nowych kompetencji

  • możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z oferowanych przez uczelnię kursów, szkoleń, studiów podyplomowych i doktoranckich

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa Multisport

Wg rankingu MAGAZYNU PERSPEKTYWY jesteśmy 3 najlepszą Uczelnią w Polsce i najlepszą Uczelnią na Śląsku.

Sukces Naszej Uczelni buduje społeczność ludzi będących pasjonatami swojej pracy, ludzi o niekonwencjonalnym podejściu do realizacji zadań. W naszej organizacji cenimy samodzielność, odpowiedzialność, dobrą organizację pracy, otwartość na zmiany, wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych do dnia 31.07.2021r.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami