Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Współpracy z Zagranicą

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Prężnie rozwijająca się firma z branży FMCG zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
1

Zadania:

  • wsparcie i obsługa zagranicznych klientów biznesowych firmy (kontakt telefoniczny i mailowy),
  • tworzenie nowych rynków zagranicznych
  • opieka nad potencjalnymi klientami z zagranicy (przesyłanie materiałów, nawiązywanie współpracy, weryfikacja regulacji prawnych, celnych danego kraju)
  • monitorowanie zgłoszeń użytkowników oraz wsparcie logistyczne klienta (w tym nadzorowanie procesu zamówień),
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta,
  • tworzenie i tłumaczenie teksów, prezentacji oraz korespondencji dla klientów firmy,
  • przygotowywanie raportów, zestawień i statystyk,
  • aktywne uczestnictwo i współpraca przy projektach.

Wymagania:

  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
  • doskonała znajomość języka włoskiego, francuskiego, greckiego i rosyjskiego (mile widziana),
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne w pracy z klientem,
  • doświadczenia w pracy przy projektach międzynarodowych,
  • dynamizm i zdecydowanie w działaniu,
  • dyspozycyjność - wyjazdy służbowe,
  • wielozadaniowość,
  • bardzo dobra znajomość obsługi Microsoft Office,
  • umiejętności analityczne oraz dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • chęć doskonalenia swoich kompetencji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem kompetencji językowych w codziennych obowiązkach,
  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach spółki,
  • proces adaptacyjny nowego pracownika,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej