Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wspomagania systemu Microsoft Dynamics 365

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nasz klient to międzynarodowa firma średniej wielkości, specjalizująca się w produkcji części metalowych dla branży motoryzacyjnej i AGD. Są to głównie elementy z blach, taśm powstające w procesie wytłaczania na zimno, wykrawania oraz gięcia na prasach. Aktualnie firma poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    MSD365/3/2018

    Obowiązki na stanowisku:

    • wspomaganie obsługi systemu Dynamics 365
    • wspieranie użytkowników systemu
    • przygotowywanie raportów, opieka oraz niezbędne modyfikacje baz danych
    • dbanie o jakość danych i procesów w zarządzanych aplikacjach/systemach, m.in. poprzez analizę pojawiających się problemów
    • identyfikacja potencjałów optymalizacyjnych i wdrażanie proponowanych rozwiązań, jak również udział w testowaniu nowego oprogramowania
    • pełnienie roli konsultanta i opracowywanie dokumentów technicznych, w szczególności na potrzeby szkoleniowe, konsultacyjne i prezentacyjne

    Wymagania:

    • praktyczna znajomość systemu Microsoft Dynamics 365, moduły Finance and Operations, przynajmniej w jednym z obszarów: finanse/księgowość, logistyka, produkcja, sprzedaż, zakupy;
    • znajomość języka PL/SQL i administracji serwera MS SQL, optymalizacji bazy danych i tworzenia efektywnych zapytań;
    • rozumienie procesów biznesowych, doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań IT w różnych obszarach przedsiębiorstwa produkcyjnego,
    • wiedza ogólna związana z tematyką sieci i bezpieczeństwa danych,
    • umiejętność pracy projektowej/zespołowej,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • otwartość na nowe wyzwania,
    • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, szkoleń użytkowników, pisaniu dokumentacji i instrukcji,
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Wartością dodaną będzie:

    • doświadczenie w programowaniu w języku X++, C#, doświadczenie w środowisku .NET,
    • znajomość administracji MS Windows Server,
    • praktyczna znajomość zarządzania środowiskiem Active Directory,
    • znajomość SSAS lub/i SSRS

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • jasno określone ścieżki awansu, szkolenia,
    • pracę w międzynarodowym środowisku w atmosferze opartej na współpracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.