Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Wycen

GRUPA KAN

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz rynkowych i marżowych

  • przedstawianie wniosków

  • koordynowanie procesu zmian cen w całej Grupie KAN

  • aktywny udział w kreowaniu polityki cenowej firmy

  • wsparcie Handlu w procesie inwestycyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane Inżynieria Sanitarna lub inny kierunek techniczny

  • doświadczenie w pracy z produktami technicznymi

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • zaawansowana znajomość MS Excel

  • zdolności analityczne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • elastyczny czas pracy (praca zdalna)

  • wygodne biurko na operacyjne dni pracy w biurze

  • komfortowe biuro wraz z parkingiem

  • pracę nad silną marką

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

GRUPA KAN

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

Poszukujemy osoby z wykształceniem technicznym z doświadczeniem w obszarze przygotowywania analiz i raportów – bardzo dobrze znającej MS Excel, ze zdolnością analitycznego myślenia. Jeżeli to Ty, aplikuj, prowadzimy właśnie rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WYCEN

Przewiń do profilu firmy