Oferta pracy

Specjalista ds. Wycen do obszaru budownictwa ogólnego

Budimex SA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Twoje przyszłe zadania:

  • przygotowywanie wycen przetargowych,

  • sporządzanie przedmiarów robót,

  • kalkulacja kosztów i cen jednostkowych,

  • opracowywanie kosztorysów budowlanych,

  • analizowanie ofert Podwykonawców i Dostawców,

  • prezentowanie przygotowanych przez Ciebie wycen Dyrekcji i Inwestorom.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego technicznego,

  • doświadczenia w pracy w branży budowlanej przy realizacji obiektów kubaturowych, mile widziane doświadczenie w opracowywaniu wycen dla obiektów kubaturowych,

  • orientacji w rynku Podwykonawców i Dostawców materiałów,

  • podstawowej znajomości programu Norma PRO,

  • biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word, MS Power Point),

  • dobrej znajomości programu AutoCAD,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

  • samodzielności i umiejętności organizacji pracy,

  • prawa jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne