Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wycen i obsługi klienta niemieckojęzycznego

PAWEŁ OGRODNIKO firmie

4 500–8 000
brutto / mies.
  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prace biurowe, obsługa korespondencji
  • przygotowywanie ofert, praca w systemie CRM
  • kontakt z klientami w języku niemieckim
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • inne zlecone prace biurowe
  • udział w szkoleniach wewnętrznych, aktualizowanie swojej wiedzy

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego min B2
  • umiejętność logicznego myślenia
  • chęć poznania branży okiennej i pochodnych
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów do Niemiec
  • otwartość na nowe technologie
  • systematyczność lub umiejętność pracy w chaosie ;)
  • gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe gwarantowane
  • premia za wykonanie zadań
  • otwarty system prowizyjny
  • swobodne godziny pracy, dostosowane do potrzeb np. studiowania
  • w przypadku chęci pracy we Wrocławiu, partycypacja w kosztach wynajmu mieszkania
  • możliwość rozwoju technik sprzedażowych
  • dobry pracownik otrzyma nowy samochód służbowy (Ford Focus), laptop + iPhone

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • mieszkanie służbowe
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • jeden krótszy dzień pracy

Nieduża firma, która z powodzeniem (ponad 25 lat) działa na rynku niemieckim. Naszym największym pragnieniem jest to, aby praca, która zabiera nam dużą część naszego życia, była przyjemnością i frajdą, która daje satysfakcję również w wymiarze finansowym.

Dlaczego warto pracować u nas

  • poznajesz różnych ludzi, różne sytuacje,
  • niestresująca (jak tylko się da) atmosfera,
  • rozmawiamy ze sobą przyjaźnie, gramy przecież do tej samej bramki
  • wsłuchujemy się w to co masz do powiedzenia
  • efektywność Twojej pracy zostaje doceniona pochwałą i wynagrodzeniem
  • jasno określone kryteria sprzedaży

Zasady jakich musisz przestrzegać

  • Chęć nieustannego samorozwoju,
  • Szczerość, komunikowanie co ci się nie podoba
  • Każda twoja krytyka niech ma za sobą propozycję lepszego rozwiązania
  • Odpowiedzialność za powierzony Ci obszar działania

Jak będzie przebiegał proces rekrutacji

  • zapoznamy się z przesłana aplikacją
  • odezwiemy się do wybranych osób
  • spotkamy się ze sobą na video rozmowie
  • poprosimy Cię o rozwiązanie zadania
  • zaprosimy Cię na nasz koszt do siebie
  • podpiszemy właśnie z Tobą umowę o pracę.

Specjalista ds. wycen i obsługi klienta niemieckojęzycznego, śląskie