Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wycen i obsługi klienta niemieckojęzycznego

PAWEŁ OGRODNIK

4 5008 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prace biurowe, obsługa korespondencji

  • przygotowywanie ofert, praca w systemie CRM

  • kontakt z klientami w języku niemieckim

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • inne zlecone prace biurowe

  • udział w szkoleniach wewnętrznych, aktualizowanie swojej wiedzy

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego min B2

  • umiejętność logicznego myślenia

  • chęć poznania branży okiennej i pochodnych

  • gotowość do sporadycznych wyjazdów do Niemiec

  • otwartość na nowe technologie

  • systematyczność lub umiejętność pracy w chaosie ;)

  • gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe gwarantowane

  • premia za wykonanie zadań

  • otwarty system prowizyjny

  • swobodne godziny pracy, dostosowane do potrzeb np. studiowania

  • w przypadku chęci pracy we Wrocławiu, partycypacja w kosztach wynajmu mieszkania

  • możliwość rozwoju technik sprzedażowych

  • dobry pracownik otrzyma nowy samochód służbowy (Ford Focus), laptop + iPhone

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • jeden krótszy dzień pracy

Nieduża firma, która z powodzeniem (ponad 25 lat) działa na rynku niemieckim. Naszym największym pragnieniem jest to, aby praca, która zabiera nam dużą część naszego życia, była przyjemnością i frajdą, która daje satysfakcję również w wymiarze finansowym.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto pracować u nas

  • poznajesz różnych ludzi, różne sytuacje,

  • niestresująca (jak tylko się da) atmosfera,

  • rozmawiamy ze sobą przyjaźnie, gramy przecież do tej samej bramki

  • wsłuchujemy się w to co masz do powiedzenia

  • efektywność Twojej pracy zostaje doceniona pochwałą i wynagrodzeniem

  • jasno określone kryteria sprzedaży

Zasady jakich musisz przestrzegać

  • Chęć nieustannego samorozwoju,

  • Szczerość, komunikowanie co ci się nie podoba

  • Każda twoja krytyka niech ma za sobą propozycję lepszego rozwiązania

  • Odpowiedzialność za powierzony Ci obszar działania

Jak będzie przebiegał proces rekrutacji

  • zapoznamy się z przesłana aplikacją

  • odezwiemy się do wybranych osób

  • spotkamy się ze sobą na video rozmowie

  • poprosimy Cię o rozwiązanie zadania

  • zaprosimy Cię na nasz koszt do siebie

  • podpiszemy właśnie z Tobą umowę o pracę.